Doplňky

Sítě proti hmyzu jsou praktickým a zároveň vysoce efektivním doplňkem oken i dveří, který slouží k ochraně před obtížným hmyzem. V naší nabídce jsou sítě pevné, posuvné, rolovací okenní nebo dveřní a síťová dveřní křídla Používaná síťovina nepodléhá korozi a je vysoce odolná vůči teplotním rozdílům. Barevné provedení síťoviny na oknech působí téměř neviditelně, alergici si mohou objednat také síťovinu s protipylovou úpravou. Síť po obvodu opatřená těsnícími kartáčky zaručuje dokonalou ochranu před veškerým hmyzem. Sítě proti hmyzu nabízíme v provedení s límcem s uchycením na otočné háčky. Jsou tedy snadno demontovatelné (např.v zimních měsících) bez nutnosti vrtání či jiných úprav rámu. Dveřní sítě jsou uchyceny na pantech s vratnou pružinou, která funguje jako samozavírač a jsou také doplněny madélky pro lepší manipulaci.  

Okenní síť proti hmyzu Dveřní síť proti hmyzu

V případě venkovních parapetů nabízíme již hotové hliníkové tažené parapety s hliníkovými nebo PVC koncovými krytkami. Dle svých potřeb a v souladu s barevným provedením budovy si zákazník může zvolit povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL. Nabízíme také parapety vyrobeny z ohýbaného hliníkového nebo ocelového pozinkovaného lakovaného plechu o tloušťce 1,5 mm. Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro hliníkové parapety z taženého profilu. Vyznačují se srovnatelným vzhledem a trvanlivostí, mají však výrazně nižší cenu. Při výrobě je využíván hliníkový nebo ocelový pozinkovaný plech s polyesterovým povlakem (tloušťka 0,8 mm), který zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti časté údržby. U parapetů lze využít povrchové úpravy práškovou barvou dle vzorníku RAL, také rozměr parapetu si lze vybrat přesně podle svých potřeb. Můžeme dodat i parapety kónické určené do otevřených špalet nebo parapety s různou hloubkou po stranách.

Okenní parapet exteriér

Vnitřní parapety jsou významným doplňkem moderních interiérů. Neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým tvarem a barevným provedením výrazně dotváří vzhled interiérů. Parapety se vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálních nástrojů. Okenní parapet je možné přilepit (za použití PU pěny, silikonového tmele, nebo PUR pěny) či připevnit pomocí konzol. Parapety dodáváme ve standardním provedení PVC laminované, u kterých je na výběr z široké škály dekorů. Na přání zákazníka dodáme rovněž dřevotřískové parapety. Všechny nabízené parapety vykazují vysokou pevnost a tuhost nosného materiálu i při vyšším zatížení, mechanickou odolnost vrchního laminátu, malou tepelnou roztažnost, odolnost proti vlhku, dlouhou životnost a stálost barev.

Okenní parapet interiér

Aktualizace provedena dne 23.07.2015

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 4622
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.