Vrata, brány, automatické dveře

Mechanika Prostějov nabízí široký sortiment vrat, brán a automatických dveří.

Brány dodáváme v provedení otvíravém a odsuvném. Odsuvné brány mohou být buď nesené, nebo pojezdové Rám brány může být zhotoven z ocelových, pozinkovaných profilů nebo hliníkových profilů. Výplň si zvolí zákazník podle svých požadavků. Brány, které dodáváme, se vyznačují dlouhou životností a spolehlivým fungováním, jednoduchou obsluhou a v neposlední řadě atraktivním designem, který odpovídá požadavkům zákazníka.   

Posuvná brána

Vrata, která dodáváme, mohou být buď sekční, nebo rolovací, určená pro průmyslové nebo soukromé objekty. Instalace námi dodávaných garážových vrat zaručí spolehlivé fungování, vysokou bezpečnost a jednoduchou obsluhu. Zároveň zajistí snížení hladiny hluku, omezí tepelné ztráty a zvýší bezpečnost daného objektu.

Průmyslová sekční vrata mají tu výhodu, že nezabírají žádný prostor v průjezdném profilu a ponechávají místo kolem vratového otvoru zcela volné. Jsou odolná proti větru a mají výborné tepelně izolační schopnosti. Do objektů s omezeným prostorem kolem vratového otvoru, pro velké vratové otvory i jako ekonomická varianta pro menší otvory jsou vhodná rolovací vrata. Ta zajišťují spolehlivé utěsnění vratového otvoru a zároveň jejich instalace vyžaduje minimální prostor na umístění navíjecí hřídele a pohonu. Také u rolovacích vrat je možné vybírat si z široké nabídky různých typů lamel i barevného provedení vratového křídla.

Sekční garážová vrata Rolovací průmyslová vrata

Mechanika Prostějov dodává také automatické dveře, které zaručují volný, bezpečný a pohodlný průchod u všech typů budov. Lze si vybírat z široké nabídky různých typů, dveře mohou být:

  • posuvné jedno nebo dvoukřídlové;
  • posuvné teleskopické dvou, tří, čtyř nebo šestikřídlové;
  • posuvné se sklopnými křídly;
  • otvíravé jedno nebo dvoukřídlé;
  • kruhové;
  • šípové;
  • karuselové.

Takto široká nabídka zaručuje výběr takových dveří, které přesně odpovídají prostorovému a architektonickému řešení dané budovy a nejlépe uspokojí požadavky zákazníka týkající se plynulosti a bezpečnosti průchodu. Mezi hlavní výhody automatických dveřních systémů patří možnost bezbariérového průchodu, úspora energií, ochrana před hlukem a prachem z okolí a v neposlední řadě design, který umocní vzhled každé budovy.

Automatické karuselové dveře

Aktualizace provedena dne 23.07.2015

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 4622
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.