Hlinikové systémy

Ze sortimentu hliníkových systémů Mechanika Prostějov vyrábí a montuje okna, dveře, fasády a zimní zahrady. Tyto stavební prvky jsou vytvářeny z profilů dodávaných od společností REYNAERS, SCHŰCO, WICONA a HUECK. Všechny tyto firmy patří mezi přední evropské dodavatele kvalitních hliníkových systémů využívaných ve stavebnictví.  

Všichni naši dodavatelé věnují velké úsilí výzkumu a vývoji s cílem nabízet stavební prvky zaručující energetickou efektivitu, komfort, design a bezpečnost. Tyto vlastnosti jsou v současné době stále více vyžadovány našimi zákazníky. A požadavky našich zákazníků jsou pro nás vždy na prvním místě.

Hliník, jako materiál, který stále více získává na oblibě, vykazuje dlouhou životnost, stálost barev a také snadnou údržbu. Jedinečný je svou tvárností a možností využít velkých prosklených formátů s úzkými profily, což zaručí maximální přívod světla do všech budov. Hliníkové stavební prvky lze využít při výstavbě jak rozsáhlých administrativních a komerčních objektů, tak i pro soukromé, rodinné domy.

Mechanika Prostějov nabízí hliníková okna, dveře a fasády v provedení s přerušeným tepelným mostem pro exteriéry a bez přerušeného tepelného mostu, určené pro interiérová řešení. Provedení těchto výplňových systémů může být také protipožární (EW nebo EI). V rámci protipožárních systémů bývají využívána také speciální vrstvená skla. Na všechny výrobky jsou v souladu s platnou legislativou vystaveny certifikáty a atesty.

Hliníková okna a dveře se vyznačují výbornou tepelnou izolací, odolností vůči vloupání a ochranou před požárem a kouřem. Jejich design je možné přesně přizpůsobit požadavkům zákazníků a to především díky široké variabilitě profilů a výplní.

Do nabízených hliníkových systémů lze zasklít izolační dvojskla nebo trojskla s různým složením, od klasických skel čirých po zabarvená, reflexní, protihluková, bezpečnostní a mnohá jiná. V barevném provedení si naši zákazníci mohou zvolit mezi úpravou barvami RAL nebo eloxáží, téměř vždy lze využít odlišné barevné úpravy v interiéru a exteriéru.

Ke všem hliníkovým oknům nabízíme také širokou škálu stínění, která je k dispozici zde: „Stínící systémy”.

I v případě fasád nabízíme širokou škálu systémů a jednotlivých provedení, které umožní splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Ti si mohou vybírat mezi fasádami strukturálními nebo se zasklívacími lištami a to v rozměrech přesně dle potřeb jejich projektu. Námi využívaná fasádní technika je vysoce flexibilní především díky své mnohotvárnosti a kompatibilitě s dalšími systémy na výrobu oken a dveří. V našem pojetí vnímáme fasádu jako ochranný plášť budovy a současně s tím designový prvek, zdroj světla a ochranu před požárem a hlukem.

 

Okenní systém Reynaers CS 86 Fasádní systém Reynaers CW 50Posuvný systém Reynaers CP 155

Aktualizace provedena dne 23.07.2015

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 4622
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.